Ranking zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym


Poszukujesz solidnych zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym? Opracowaliśmy poniżej zestawienia z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 polecanych zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym,
 • TOP5 popularnych damskich zegarków.

Jakie zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym są aktualizowane każdego dnia.

☆ Casio LRW-250H-1A3VEF ☆

Casio LRW-250H-1A3VEF Najniższa Cena Online

☆ Casio LRW-250H-1A3VEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LRW-250H-1A3VEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  CASIO to niezaprzeczalnie najpopularniejsza marka zajmująca się produkcją zegarków. Japońska precyzja, znajomość najnowszych technologii, wysokiej jakości materiały – wszystko to powoduje, że zegarki marki CASIO lubiane są na całym świecie.

  Od 1946 roku producent Casio specjalizuje się w branży elektronicznej, co pomogło im w rozpoczęciu w latach 70 produkcji zegarków. Dzięki sporemu doświadczeniu, zegarki proponowane poprzez firmę są wykonane w oparciu o najnowsze technologie.

  Czasomierze wyposażone są w dużo funkcji – modele z wyświetlaczem LCD, kwarcowym mechanizmem, czy kalkulatorem sprawiają,marka nie ma sobie równych. W ofercie znaleźć można wykwintne, klasyczne i klasyczne modele, zegarki w stylu retro, jak też modele sportowe dostosowane do każdego typu treningu.


☆ Casio LTP-1302D-1A1VEF ☆

Casio LTP-1302D-1A1VEF Najniższa Cena Online

☆ Casio LTP-1302D-1A1VEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LTP-1302D-1A1VEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek LTP-1302D-1A1VEF marki Casio to wysmakowany zegarek naręczny damski, który jest zaopatrzony w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Model ten jest z serii kanon Analogue. Koperta obfita jest na 30 mm i ma grubość 8 mm.

  producent Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do pionierskich technice przystępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

  Casio generuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością funkcji czy zastosowań. Zegarek LTP-1302D-1A1VEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Odporna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

  Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał wykorzystany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest wytrzymała na czynniki atmosferyczne, a także korozję. Zastosowany analogowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty.

  Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w powszednim stosowaniu. Dzięki zaimplementowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

  w czasie mycia rąk. Model kierowany dla ludzi lubiących klasykę oraz nieśmiertelne podejście do designu czasomierza. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe opakowanie producenta. Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych na terenie całej Polski.

  w dodatku istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.


☆ Casio LA-20WH-8AEF ☆

Casio LA-20WH-8AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA-20WH-8AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA-20WH-8AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek dziecięcy CASIO LA-20WH-8AEF to rewelacyjna sugestia dla dzieci i młodzieży. Szary pasek tworzony został z tworzywa nienaturalnego, dzięki czemu idealnie scali się do ręki i będzie wytrzymały. Zapięcie na sprzączkę ułatwi przypasowanie rozmiaru do każdej rąk i ułatwi codzienne wykorzystywanie.

  Szara koperta ma różowe wstawki, które dodają nieco uroku. Jest to czasomierz cyfrowy. Zegarek posiada takie funkcje jak czas dobowy, alarm, rozbudowany kalendarz, stoper i timer. Każda młoda osoba z chęcią założy taki zegarek na rękę!

  Akrylowe szkiełko przystępne wypolerowanie go w razie zarysowań. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM umożliwia delikatne zachlapania w trakcie mycia dłoni. Montres.pl jest autoryzowanym sprzedawcą CASIO w Polsce.

  towar objęty jest 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata.


☆ Casio LA690WEM-7EF ☆

Casio LA690WEM-7EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA690WEM-7EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA690WEM-7EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Sportowy damski zegarek Casio z linii VINTAGE model LA690WEM -7EF to tradycyjny cyfrowy zegarek damski na stalowej bransolecie z samoczynnym kalendarzem, alarmem, stoperem oraz funkcją preset timera.


☆ Casio LA670WEM-7EF ☆

Casio LA670WEM-7EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA670WEM-7EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA670WEM-7EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Casio LA670WEM-7EF - zegarek asygnowany dla pań z linii Casio Retro. Fason zagwarantuje wysokiej jakości tarcza w kolorze czarnym. Koperta spora jest na 24 mm oraz ma grubość 7 mm. Producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

  Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym zaawansowane produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i zastosowanie najnowszych technologii zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach.

  Casio produkuje innowacyjne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w zegarku LA670WEM-7EF zapewnia zasilanie jego mechanizmu. Wytrzymała bransoleta zrobiona ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i trwałość.

  Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Utwardzane szkiełko mineralne produktywną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia alarmu o wyodrębnionej porze.

  Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze poprzez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest przez gwałtowny ruch ręką. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zagwarantuje dobre działanie podczas niewiele znaczących zamoczeń np.

  podczas mycia dłoni. Model ten wyposażono w chronograf, który zezwala na dokonywanie dokładnych pomiarów czasu. Progresywny i głównie sportowy zegarek idealnie pasuje do Twojego sportowego stylu. Zegarek otrzymasz w oryginalnym opakowaniu producenta.

  Model ten objęty jest trzyletnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia o dodatkowe trzy lata.


☆ Casio LA670WEA-1EF ☆

Casio LA670WEA-1EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA670WEA-1EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA670WEA-1EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek damski LA670WEA-1EF firmy Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i lubianego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w kolekcji Casio Collection. Koperta o grubości 8 mm.

  marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem proponującym innowacyjne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i wykorzystanie pionierskich technologii widoczne są niemal w każdej kolekcji.

  Casio produkuje innowacyjne zegarki, które zaskakują ilością opcji czy zastosowań. Model LA670WEA-1EF posiada mechanizm zasilany charakterystyczną baterią kwarcową. Niepodatna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i trwałość.

  Dzięki zastosowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkło mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze.

  Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze poprzez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest przez gwałtowny ruch ręką. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 osiągalne jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

  podczas mycia dłoni. Zegarek ma chronograf czyli stoper manualny umożliwiający skrupulatny pomiar czasu. Zegarek znamionuje sportowy design, gwarantujący progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

  Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta. Marka na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją przedłużenia o trzy uzupełniające lata za osobną opłatą.


☆ Casio A700WEM-7AEF ☆

Casio A700WEM-7AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio A700WEM-7AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio A700WEM-7AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

   Zegarek Casio A700WEM 7AEF Przedmiot tej oferty jest nowy, oryginalny i wolny od wad, zapakowany w oryginalne opakowanie, z instrukcją w języku polskim. Towar pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - 100% oryginalności.

  Towar jest sprawdzany, precyzyjnie zapakowany i zabezpieczony we wnętrzu kartonu klapowego. OPIS ZEGARKA I JEGO FUNKCJI: Mechanizm: kwarcowy, zasilany baterią Szkiełko hesalitowe: szkiełko z tworzywa sztucznego Koperta w odcieniu srebrnym: tworzona z wysokiej jakości tworzywa sztucznego Bransoleta stalowa: stop cechujący się najwyższym stopniem niepodatności na korozję.

  Bransoleta siatkowa - rodzaju mesh Zapięcie: zapięcie dwuczęściowe, gwarantujące nietrudny sposób regulacji Tarcza zegarka: cyfrowa, wskazuje aktualną godzinę, dzień tygodnia i dzień miesiąca Podświetlenie: podświetlenie tarczy zegarka diodą elektroluminescencyjną Stoper: pomiar czasu z skrupulatnością do 1/100 sekundy mogący mierzyć czas do 60 minut Alarm: pojedynczy alarm powszedni Sygnał pełnej godziny: opcjonalny, można włączyć lub wyłączyć Kalendarz automatyczny: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy Tryb wyświetlania godziny: godzina może być wyświetlana jednocześnie w trybie 12 jak i 24 godzinnym Żywotność baterii: żywotność baterii w zegarku sięga okresowi 3 lat Wodoszczelność: 30M (3 ATM dotyczy ciśnienia statycznego) Klasę wytrzymałości 30M opracowano na podstawie pomiarów statystycznych.

  W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. Odporność na zachlapania, nie zanurzać w wodzie. Rozmiary KOPERTY: 37,4mm x 35,5mm x 6mm (Wys. X Szer. X Grub.) WAGA ZEGARKA: 53g rodzaj BATERII: CR1616...


☆ Casio A100WEGG-1AEF ☆

Casio A100WEGG-1AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio A100WEGG-1AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio A100WEGG-1AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek Casio Vintage A100WEGG-1AEF Szary


☆ Casio A100WE-1AEF ☆

Casio A100WE-1AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio A100WE-1AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio A100WE-1AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek Casio Vintage A100WE-1AEF srebrnyInne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym, gdzie każdy produkt posiada najważniejsze cechy. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Casio LA-20WH-8AEF ☆

Casio LA-20WH-8AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA-20WH-8AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA-20WH-8AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek dziecięcy CASIO LA-20WH-8AEF to idealna sugestia dla dzieci i młodzieży. Szary pasek wykonany został z tworzywa nienaturalnego, dzięki czemu wspaniale skonsoliduje się do ręki i będzie wytrzymały. Zapięcie na sprzączkę ułatwi dobranie wymiaru do każdej rąk i ułatwi codzienne użytkowanie.

  Szara koperta posiada różowe wstawki, które dodają nieco uroku. Jest to czasomierz cyfrowy. Zegarek ma takie funkcje jak czas dobowy, alarm, rozbudowany kalendarz, stoper i timer. Każda młoda osoba z chęcią założy taki zegarek na rękę!

  Akrylowe szkiełko łatwe wypolerowanie go w razie zarysowań. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM pozwala na delikatne zachlapania podczas mycia rąk. Montres.pl jest autoryzowanym sprzedawcą CASIO w Polsce.

  artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata.


☆ Casio LA670WEA-1EF ☆

Casio LA670WEA-1EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA670WEA-1EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA670WEA-1EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek kobiecy LA670WEA-1EF producenta Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i lubianego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w serii Casio Collection. Koperta o grubości 8 mm.

  firma Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem proponującym innowacyjne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zastosowanie prekursorskich technice widoczne są niemal w każdej kolekcji.

  Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji czy zastosowań. Model LA670WEA-1EF posiada mechanizm zasilany typową baterią kwarcową. Odporna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i trwałość.

  Dzięki zastosowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku zastosowano specjalnie utwardzane szkło mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wskazanej porze.

  Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze przez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest poprzez gwałtowny ruch ręką. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

  podczas mycia dłoni. Zegarek posiada chronograf czyli stoper manualny umożliwiający staranny pomiar czasu. Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

  Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta. Marka na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją przedłużenia o trzy dopełniające lata za osobną opłatą.


☆ Casio LA670WEM-7EF ☆

Casio LA670WEM-7EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA670WEM-7EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA670WEM-7EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Casio LA670WEM-7EF - zegarek przeznaczony dla pań z linii Casio Retro. Fason gwarantuje wysokiej jakości tarcza w kolorze czarnym. Koperta znaczna jest na 24 mm oraz ma grubość 7 mm. Producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

  Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym innowacyjne produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i użycie najnowszych technice zauważalne są niemal we wszelkich kolekcjach.

  Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w zegarku LA670WEM-7EF zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Wytrzymała bransoleta zrobiona ze stali nierdzewnej zagwarantuje wysoką jakość i odporność.

  Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi. Utwardzane szkiełko mineralne skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia alarmu o wskazanej porze.

  Równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, po zwolnieniu przycisku podświetlenia tarcza jest podświetlana jeszcze poprzez kilka sekund. Podświetlenie włączane jest przez gwałtowny ruch ręką. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia prawidłowe działanie podczas niedużych zamoczeń np.

  w trakcie mycia rąk. Model ten wyposażono w chronograf, który umożliwia dokonywanie precyzyjnych pomiarów czasu. Progresywny i z zasady sportowy zegarek perfekcyjnie nadaje się do Twojego sportowego stylu. Zegarek otrzymasz w oryginalnym opakowaniu producenta.

  Model ten objęty jest trzyletnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia o uzupełniające trzy lata.


☆ Casio LA690WEM-7EF ☆

Casio LA690WEM-7EF Najniższa Cena Online

☆ Casio LA690WEM-7EF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio LA690WEM-7EF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Sportowy żeński zegarek Casio z linii VINTAGE model LA690WEM -7EF to konwencjonalny cyfrowy zegarek żeński na stalowej bransolecie z samoczynnym kalendarzem, alarmem, stoperem i funkcją preset timera.


☆ Casio A700WEM-7AEF ☆

Casio A700WEM-7AEF Najniższa Cena Online

☆ Casio A700WEM-7AEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio A700WEM-7AEF
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

   Zegarek Casio A700WEM 7AEF Przedmiot tej oferty jest nowy, oryginalny i wolny od wad, zapakowany w oryginalne opakowanie, z instrukcją w języku polskim. Towar pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - 100% oryginalności.

  Towar jest sprawdzany, precyzyjnie zapakowany i zabezpieczony w środku kartonu klapowego. OPIS ZEGARKA I JEGO FUNKCJI: Mechanizm: kwarcowy, zasilany baterią Szkiełko hesalitowe: szkiełko z tworzywa nienaturalnego Koperta w kolorze metalicznym: wykonana z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego Bransoleta stalowa: stop charakteryzujący się najwyższym poziomym oporności na korozję.

  Bransoleta siatkowa - rodzaju mesh Zapięcie: zapięcie dwuczęściowe, zapewniające nietrudny sposób regulacji Tarcza zegarka: cyfrowa, wskazuje aktualną godzinę, dzień tygodnia i dzień miesiąca Podświetlenie: podświetlenie tarczy zegarka diodą elektroluminescencyjną Stoper: pomiar czasu z starannością do 1/100 sekundy mogący mierzyć czas do 60 minut Alarm: pojedynczy alarm rutynowy Sygnał pełnej godziny: opcjonalny, można włączyć lub wyłączyć Kalendarz automatyczny: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy Tryb wyświetlania godziny: godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym Żywotność baterii: żywotność baterii w zegarku sięga okresowi 3 lat Wodoszczelność: 30M (3 ATM dotyczy ciśnienia statycznego) Klasę niepodatności 30M opracowano na podstawie pomiarów statystycznych.

  W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. Odporność na zachlapania, nie zanurzać w wodzie. Rozmiary KOPERTY: 37,4mm x 35,5mm x 6mm (Wys. X Szer. X Grub.) WAGA ZEGARKA: 53g wariant BATERII: CR1616...Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Dobre zegarki damskie – Ranking kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych damskich zegarków.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym opinie,
 • dobre zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym cena,
 • ranking zegarków damskich Casio z tarczą w kolorze szarym,
 • zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Casio z tarczą w kolorze szarym

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Casio z tarczą w kolorze szarym?

Opis i opinie o zegarkach damskich Casio z tarczą w kolorze szarym odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Casio z tarczą w kolorze szarym najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Casio z tarczą w kolorze szarym polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Casio z tarczą w kolorze szarym powstało na podstawie danych ze sklepów online.

#3 Jakie zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Casio z tarczą w kolorze szarym zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Casio z tarczą w kolorze szarym są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.