Ranking zegarków damskich Fossil fashion. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Fossil fashion


Poszukujesz odpowiednio dopasowanych zegarków damskich Fossil fashion? Opracowaliśmy poniżej zestawienia z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 polecanych zegarków damskich Fossil fashion,
 • TOP5 popularnych damskich zegarków w stylu fashion.

Jakie zegarki damskie Fossil fashion najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Fossil fashion, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Fossil fashion są aktualizowane każdego dnia.

☆ Fossil ES2811 ☆

Fossil ES2811 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2811 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2811
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2811 to nowoczesny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Stella, model o symbolu ES2811 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest okrągły, tworzona została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  efektownie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2811 uwydatnia nadzwyczajnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało genialnie dobrane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES2811 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień wspaniale komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES2811 jest wyjątkowo czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, atrakcyjnie wyróżniające kobiecy wygląd.

  Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 10ATM, pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zagwarantuje zakręcane wieczko. Model ES2811 jest nie tylko szykownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyznaczonia aktualnej godziny ma multidatownik, czyli rozbudowany datownik.

  Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason sportowy. Zegarek Fossil ES2811, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, świetnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.


☆ Fossil ES3282 ☆

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3282 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3282
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, wyprodukowana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  ładnie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3282 wyróżnia idealnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało doskonale dostosowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, spektakularnie uwydatniające żeński wygląd.

  Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to nowoczesny czasomierz znanej i uwielbianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, wykonana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  atrakcyjnie prezentuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 eksponuje perfekcyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie dobrane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, pięknie wyróżniające żeński wygląd.

  Ten lubiany damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.


☆ Fossil ES4318 ☆

Fossil ES4318 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4318 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4318
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4318 to progresywny czasomierz znanej i cenionej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4318 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest krągły, stworzona została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor różowego złota. Pięknie demonstruje się matowo-błyszczące wykończenie, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki czemu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4318 akcentuje genialnie przypasowana do koperty bransoleta, która ma kolor różowo-złoty, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4318 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4318 jest bardzo czytelny. Ten modny żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM. Model ES4318 jest nie tylko szykownym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny posiada datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES4318 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.

☆ Fossil ES4317 ☆

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4317 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4317
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4317 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której zarys jest okrągły, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. Ładnie ukazuje się matowo-połyskujące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES4317 wyróżnia świetnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest bardzo czytelny. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyznaczonia aktualnej godziny ma datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to nowoczesny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, wytworzona pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  atrakcyjnie ukazuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 uwydatnia świetnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało idealnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, świetnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.


☆ Fossil ES3545 ☆

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3545 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3545
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3545 to progresywny czasomierz znanej i cenionej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest krągły, wytwarzana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  ładnie ukazuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu wspaniale będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3545 podkreśla świetnie dopasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 40 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało genialnie przypasowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3545 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest bardzo czytelny. Ten modny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia dłoni, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3545 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny posiada wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion.

  Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3020 ☆

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3020 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3020
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3020 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest krągły, wytwarzana została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  spektakularnie prezentuje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3020 podkreśla genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nieprzeciętnie dostosowane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest szczególnie czytelny. Ten lubiany kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3020 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Fossil fashion – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Fossil fashion, gdzie każdy produkt posiada charakterystykę. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Fossil fashion to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Fossil ES4318 ☆

Fossil ES4318 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4318 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4318
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4318 to nowoczesny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4318 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest krągły, wyprodukowana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień różowego złota. Efektownie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu wspaniale będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4318 wyróżnia rewelacyjnie dobrana do koperty bransoleta, która ma odcień różowo-złoty, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4318 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4318 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4318 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny posiada datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES4318 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to innowacyjny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wytwornym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  pięknie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES2362 akcentuje idealnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało świetnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to innowacyjny czasomierz znanej i renomowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  przepięknie prezentuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 wyróżnia wyśmienicie dobrana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało rewelacyjnie przypasowane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, ładnie akcentujące damski wygląd.

  Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES4317 ☆

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4317 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4317
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4317 to nowoczesny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest kolisty, wytwarzana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. Pięknie przedstawia się matowo-lśniące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4317 eksponuje rewelacyjnie dostosowana do koperty bransoleta, która masrebrny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.

☆ Fossil ES2811 ☆

Fossil ES2811 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2811 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2811
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2811 to postępowy czasomierz znanej i renomowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie stylowym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Stella, model o symbolu ES2811 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której zarys jest krągły, tworzona została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  przepięknie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, lubiane kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2811 podkreśla znakomicie dostosowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 efektownie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wspaniale dobrane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES2811 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES2811 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, spektakularnie uwydatniające żeński wygląd.

  Ten popularny żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zapewnia zakręcane wieczko. Model ES2811 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl sportowy. Zegarek Fossil ES2811, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Fossil fashion najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Fossil fashion w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Fossil fashion w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najlepsze zegarki damskie fashion – Zestawienie kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Fossil fashion nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych damskich zegarków w stylu fashion.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Fossil fashion opinie,
 • dobre zegarki damskie Fossil fashion cena,
 • ranking zegarków damskich Fossil fashion,
 • zegarek damski Fossil fashion jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Fossil fashion

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Fossil fashion?

Opis i opinie o zegarkach damskich Fossil fashion odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Fossil fashion posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Fossil fashion najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Fossil fashion polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Fossil fashion powstało na podstawie danych ze sklepów online.

#3 Jakie zegarki damskie Fossil fashion są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Fossil fashion zawierają informacje zebrane ze sklepów online, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Fossil fashion są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.