Ranking zegarków damskich Fossil sportowych. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Fossil sportowych


Poszukujesz odpowiednio dopasowanych zegarków damskich Fossil sportowych? Opracowaliśmy poniżej rankingi z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 chętnie kupowanych zegarków damskich Fossil sportowych,
 • TOP5 popularnych damskich zegarków w sportowym stylu.

Jakie zegarki damskie Fossil sportowe najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Fossil sportowe, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Fossil sportowych są aktualizowane na bieżąco.

☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  przepięknie przedstawia się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 eksponuje genialnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało idealnie przypasowane do całości, jest polerowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie akcentujące żeński wygląd.

  Ten modny kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Fossil sportowe – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Fossil sportowe, gdzie każdy produkt posiada najważniejsze cechy. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Fossil sportowych to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to postępowy czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, wytwarzana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  ładnie przedstawia się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 uwydatnia idealnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 pięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało znakomicie dopasowane do całości, jest polerowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono eksponujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie podkreślające żeński wygląd.

  Ten lubiany żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też skrupulatnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Fossil sportowy najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Fossil sportowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Fossil sportowy w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Dobre zegarki damskie sportowe – Ranking kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Fossil sportowych nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych damskich zegarków w sportowym stylu.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Fossil sportowy opinie,
 • dobre zegarki damskie Fossil sportowe cena,
 • ranking zegarków damskich Fossil sportowych,
 • zegarek damski Fossil sportowy jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Fossil sportowych

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Fossil sportowych?

Opis i opinie o zegarkach damskich Fossil sportowych odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Fossil sportowy posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Fossil sportowy najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Fossil sportowych polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Fossil sportowymi powstało na podstawie danych ze sklepów internetowych.

#3 Jakie zegarki damskie Fossil sportowe są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Fossil sportowymi zawierają informacje zebrane ze sklepów online, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Fossil sportowe są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.