Ranking zegarków damskich Fossil wodoszczelnych. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Fossil wodoszczelnych


Poszukujesz dobrze wykonanych zegarków damskich Fossil wodoszczelnych? Opracowaliśmy poniżej zestawienia z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 polecanych zegarków damskich Fossil wodoszczelnych,
 • TOP5 popularnych wodoszczelnych damskich zegarków.

Jakie zegarki damskie Fossil wodoszczelne najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Fossil wodoszczelne, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Fossil wodoszczelnych są aktualizowane każdego dnia.

☆ Fossil ES4318 ☆

Fossil ES4318 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4318 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4318
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4318 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wytwornym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4318 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor różowego złota. Efektownie prezentuje się matowo-lśniące wykończenie, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES4318 wyróżnia nieprzeciętnie dostosowana do koperty bransoleta, która ma odcień różowo-złoty, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4318 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4318 jest szczególnie czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4318 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny posiada datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES4318 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to nowoczesny czasomierz znanej i szanowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest kolisty, wytwarzana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  pięknie ukazuje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES2362 akcentuje znakomicie dopasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wspaniale dopasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest nad wyraz czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3545 ☆

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3545 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3545
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3545 to postępowy czasomierz znanej i cenionej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której kształt jest krągły, wyprodukowana została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  przepięknie demonstruje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3545 wyróżnia genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 40 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało wyśmienicie przypasowane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3545 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest bardzo czytelny. Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia dłoni, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3545 jest nie tylko eleganckim dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion.

  Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3020 ☆

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3020 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3020
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3020 to nowoczesny czasomierz znanej i uwielbianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie stylowym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, wyprodukowana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  przepięknie pokazuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3020 podkreśla nieprzeciętnie dostosowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało doskonale przypasowane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień idealnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3020 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES4317 ☆

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4317 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4317
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4317 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której zarys jest okrągły, wytwarzana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. Spektakularnie ukazuje się matowo-lśniące wykończenie, a wyjątkowego charakteru dodają błyszczące, popularne kryształy osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4317 podkreśla znakomicie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest nad wyraz czytelny. Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny posiada datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.

☆ Fossil ES4433 ☆

Fossil ES4433 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4433 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4433
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Fossil jest jedną z najszczególniej lubianych marek zajmującą się produkcją zegarków. Zegarki męskie Fossil dzięki zaimplementowanym technologiom i użytym mechanizmom wysokiej jakości, zadowala się obszernym powodzeniem wśród klientów na całym świecie.

  posiada w swoim asortymencie zegarki dla osób szanujących sobie komfort i klasykę i dla tych, którzy cenią elegancję. Zegarki przyciągają uwagę ze względu na nietuzinkowe wzornictwo i wysoką jakość.

  Dodatkowym atutem marki Fossil jest design, który nawiązuje do filmów (np. Matrix, Gwiezdne Wojny), popularnych postaci (np. Elvis Presley) albo postaci komiksowych (np. Batman, Superman). Inne firmy, takie jak Michael Kors, Adidas czy Emporio Armani wydają zegarki z mechanizmem Fossil.

  FOSSIL ES-4433 to wyśmienita propozycja dla pań lubiących sobie klasykę. Wszystkie zegarki Fossil są zapakowane w oryginalne pudełko, posiadają 2-letnią gwarancje sklepu i co najważniejsze wszystkie modele są oryginalne.

  Po dokonaniu zakupu każda transakcja potwierdzona jest paragonem albo fakturą VAT.


☆ Fossil ES3282 ☆

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3282 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3282
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest okrągły, tworzona została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  przepięknie przedstawia się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3282 eksponuje idealnie przypasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 efektownie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało perfekcyjnie dostosowane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie wyróżniające żeński wygląd.

  Ten lubiany kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.


☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie szykownym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  efektownie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu rewelacyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 wyróżnia świetnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nieprzeciętnie dopasowane do całości, jest polerowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, przepięknie uwydatniające damski wygląd.

  Ten lubiany żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Fossil wodoszczelne – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Fossil wodoszczelne, gdzie każdy produkt posiada charakterystykę. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Fossil wodoszczelnych to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Fossil ES4433 ☆

Fossil ES4433 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4433 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4433
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Fossil jest jedną z najistotniej lubianych marek zajmującą się produkcją zegarków. Zegarki męskie Fossil dzięki zaimplementowanym technologiom i użytym mechanizmom wysokiej jakości, zadowala się pokaźnym powodzeniem wśród klientów na całym świecie.

  ma w swym asortymencie zegarki dla osób lubiących sobie komfort i klasykę, a także dla tych, którzy cenią elegancję. Zegarki przyciągają uwagę ze względu na nietuzinkowe wzornictwo, a także wysoką jakość.

  Dodatkowym atutem producenta Fossil jest design, który nawiązuje do filmów (np. Matrix, Gwiezdne Wojny), znanych postaci (np. Elvis Presley) albo postaci komiksowych (np. Batman, Superman). Inne producenta, takie jak Michael Kors, Adidas czy Emporio Armani wydają zegarki z mechanizmem Fossil.

  FOSSIL ES-4433 to doskonała sugestia dla pań szanujących sobie klasykę. Wszystkie zegarki Fossil są zapakowane w oryginalne pudełko, posiadają 2-letnią gwarancje sklepu i co najważniejsze wszystkie modele są oryginalne.

  Po dokonaniu zakupu każda transakcja potwierdzona jest paragonem albo fakturą VAT.


☆ Fossil ES4318 ☆

Fossil ES4318 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4318 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4318
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4318 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie szykownym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4318 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której zarys jest kolisty, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor różowego złota. Ładnie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4318 podkreśla wspaniale dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień różowo-złoty, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4318 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień doskonale komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4318 jest szczególnie czytelny. Ten lubiany damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4318 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES4318 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to postępowy czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wytwornym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest kolisty, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  efektownie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu rewelacyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 wyróżnia znakomicie przypasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało genialnie dopasowane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES2362 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko eleganckim dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.


☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie szykownym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest okrągły, wyprodukowana została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  ładnie demonstruje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 podkreśla genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wspaniale dostosowane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest bardzo czytelny. Na tarczy umieszczono eksponujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, pięknie uwydatniające żeński wygląd.

  Ten popularny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.


☆ Fossil ES3282 ☆

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3282 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3282
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie wytwornym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest okrągły, stworzona pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  pięknie pokazuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3282 uwydatnia genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało doskonale dopasowane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień genialnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono eksponujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, spektakularnie podkreślające damski wygląd.

  Ten popularny żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko szykownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Fossil wodoszczelny najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Fossil wodoszczelny w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Fossil wodoszczelny w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Polecane zegarki damskie wodoszczelne – Ranking kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Fossil wodoszczelnych nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wodoszczelnych damskich zegarków.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Fossil wodoszczelny opinie,
 • dobre zegarki damskie Fossil wodoszczelne cena,
 • ranking zegarków damskich Fossil wodoszczelnych,
 • zegarek damski Fossil wodoszczelny jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Fossil wodoszczelnych

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Fossil wodoszczelnych?

Opis i opinie o zegarkach damskich Fossil wodoszczelnych odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Fossil wodoszczelny posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Fossil wodoszczelny najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Fossil wodoszczelnych polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Fossil wodoszczelnymi powstało na podstawie danych ze sklepów online.

#3 Jakie zegarki damskie Fossil wodoszczelne są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Fossil wodoszczelnymi zawierają informacje zebrane ze sklepów online, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Fossil wodoszczelne są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.