Ranking zegarków damskich Fossil z datownikiem. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Fossil z datownikiem


Poszukujesz solidnych zegarków damskich Fossil z datownikiem? Opracowaliśmy poniżej zestawienia z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 chętnie kupowanych zegarków damskich Fossil z datownikiem,
 • TOP5 często wybieranych damskich zegarków z datownikiem.

Jakie zegarki damskie Fossil z datownikiem najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Fossil z datownikiem, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Fossil z datownikiem są aktualizowane każdego dnia.

☆ Fossil ES3545 ☆

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3545 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3545
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3545 to nowoczesny czasomierz znanej i szanowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest krągły, wyprodukowana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  ładnie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3545 akcentuje znakomicie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 40 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało doskonale przypasowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3545 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia rąk, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3545 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion.

  Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Fossil z datownikiem – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Fossil z datownikiem, gdzie każdy produkt posiada najważniejsze cechy. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Fossil z datownikiem to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Fossil ES3545 ☆

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3545 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3545
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3545 to progresywny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której kształt jest okrągły, wykonana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  przepięknie demonstruje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają błyszczące, popularne kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3545 wyróżnia rewelacyjnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 40 pięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało świetnie dobrane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3545 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest bardzo czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia rąk, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3545 jest nie tylko eleganckim dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion.

  Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Fossil z datownikiem najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Fossil z datownikiem w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Fossil z datownikiem w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najlepsze zegarki damskie z datownikiem – Zestawienie kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Fossil z datownikiem nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych damskich zegarków z datownikiem.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Fossil z datownikiem opinie,
 • dobre zegarki damskie Fossil z datownikiem cena,
 • ranking zegarków damskich Fossil z datownikiem,
 • zegarek damski Fossil z datownikiem jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Fossil z datownikiem

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Fossil z datownikiem?

Opis i opinie o zegarkach damskich Fossil z datownikiem odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Fossil z datownikiem posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Fossil z datownikiem najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Fossil z datownikiem polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Fossil z datownikiem powstało na podstawie danych ze sklepów internetowych.

#3 Jakie zegarki damskie Fossil z datownikiem są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Fossil z datownikiem zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Fossil z datownikiem są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.