Ranking zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki damskie ‣ Ranking zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą


Poszukujesz odpowiednio dopasowanych zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą? Opracowaliśmy poniżej rankingi z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 chętnie kupowanych zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą,
 • TOP5 często wybieranych damskich zegarków z okrągłą kopertą.

Jakie zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą są aktualizowane każdego dnia.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest kolisty, wykonana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  atrakcyjnie pokazuje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 wyróżnia wyśmienicie dopasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało rewelacyjnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest szczególnie czytelny. Ten lubiany żeński zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.


☆ Fossil ES3545 ☆

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3545 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3545
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3545 to progresywny czasomierz znanej i uznanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, ale też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest okrągły, wykonana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  pięknie pokazuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3545 akcentuje genialnie dopasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 40 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało wspaniale dostosowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3545 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest nad wyraz czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. Podczas deszczu czy mycia dłoni, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3545 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion.

  Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.


☆ Fossil ES3020 ☆

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3020 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3020
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3020 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie szykownym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, produkowana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  przepięknie przedstawia się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3020 akcentuje perfekcyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wspaniale dostosowane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest wyjątkowo czytelny. Ten modny kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3020 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.


☆ Fossil ES4317 ☆

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4317 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4317
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4317 to innowacyjny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest kolisty, wyprodukowana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. Ładnie pokazuje się matowo-błyszczące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4317 uwydatnia nadzwyczajnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień świetnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.

☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to progresywny czasomierz znanej i uznanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest krągły, tworzona została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

  atrakcyjnie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu rewelacyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 wyróżnia doskonale dostosowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nieprzeciętnie dobrane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień genialnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, ładnie wyróżniające żeński wygląd.

  Ten modny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.


☆ Fossil ES3282 ☆

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3282 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3282
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i renomowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wytwornym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest kolisty, stworzona pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny.

  spektakularnie pokazuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3282 wyróżnia wyśmienicie dopasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie przypasowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest wyjątkowo czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie wyróżniające damski wygląd.

  Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Najtańsze zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą, gdzie każdy produkt posiada opis. Ranking bardzo tanich zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Fossil ES2362 ☆

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES2362 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES2362
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES2362 to postępowy czasomierz znanej i lubianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest kolisty, wyprodukowana została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  ładnie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu perfekcyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES2362 akcentuje świetnie dopasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 efektownie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES2362 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko.

  Model ES2362 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.


☆ Fossil ES3284 ☆

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3284 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3284
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3284 to innowacyjny czasomierz znanej i cenionej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji.

  Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest krągły, tworzona została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  efektownie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają lśniące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 podkreśla wspaniale przypasowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało perfekcyjnie dopasowane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, pięknie wyróżniające kobiecy wygląd.

  Ten popularny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też skrupulatnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, wyśmienicie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.


☆ Fossil ES3282 ☆

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3282 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3282
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3282 to postępowy czasomierz znanej i cenionej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest krągły, stworzona została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny.

  przepięknie przedstawia się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3282 eksponuje wspaniale dostosowana do koperty bransoleta, która masrebrny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 48 efektownie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie dobrane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3282 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień genialnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, spektakularnie uwydatniające kobiecy wygląd.

  Ten modny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem.

  Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.


☆ Fossil ES4317 ☆

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES4317 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES4317
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Model ES4317 to nowoczesny czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie gustownym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której zarys jest krągły, produkowana została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. Przepięknie prezentuje się matowo-błyszczące wykończenie, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4317 podkreśla genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest wyjątkowo czytelny. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny ma datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.

☆ Fossil ES3020 ☆

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online

☆ Fossil ES3020 - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Fossil
 • Pełna nazwa produktu: Fossil ES3020
 • Dział produktowy: Zegarki damskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model ES3020 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji.

  Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest krągły, tworzona pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego.

  przepięknie ukazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

  Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3020 wyróżnia rewelacyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm.

  Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nadzwyczajnie dostosowane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień świetnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

  Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest szczególnie czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko.

  Model ES3020 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.Podsumowanie, czyli jaki zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Rekomendowane zegarki damskie okrągłe – Zestawienie kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych damskich zegarków z okrągłą kopertą.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą opinie,
 • dobre zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą cena,
 • ranking zegarków damskich Fossil z kopertą okrągłą,
 • zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla kobiet:


Nasze FAQ o zegarkach damskich Fossil z kopertą okrągłą

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach damskich Fossil z kopertą okrągłą?

Opis i opinie o zegarkach damskich Fossil z kopertą okrągłą odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek damski Fossil z kopertą okrągłą najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach damskich Fossil z kopertą okrągłą polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z damskimi zegarkami Fossil z kopertą okrągłą powstało na podstawie danych ze sklepów internetowych.

#3 Jakie zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą są najchętniej polecane?

Rankingi z damskimi zegarkami Fossil z kopertą okrągłą zawierają informacje zebrane ze sklepów online, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki damskie Fossil z kopertą okrągłą są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.