Ranking zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego. Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.plRankingi modnej odzieży i dodatkówZegarki i akcesoriaZegarki męskie ‣ Ranking zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego


Poszukujesz dobrze wykonanych zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego? Opracowaliśmy poniżej rankingi z aktualizacją na kwiecień 2022 z propozycjami m.in.:

 • TOP10 polecanych zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego,
 • TOP5 popularnych męskich zegarków.

Jakie zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2022

Nasze TOP10 to zestawienia zawierające zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego, chętnie kupowane online. Ranking oraz charakterystyka zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego są aktualizowane na bieżąco.

☆ Casio GM-5600B-3ER ☆

Casio GM-5600B-3ER Najniższa Cena Online

☆ Casio GM-5600B-3ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GM-5600B-3ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek męski G-SHOCK GM-5600B-3ER japońskiego producenta CASIO. Wstrząsoodporny zegarek zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom.

  Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym głównie w USA, G-Shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami, a choćby grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki. Zegarek męski CASIO GM-5600B-3ER to nowa odsłona modnej "kostki".

  W tym modelu mechanizm został zamieszczony w czarnej, stalowej kopercie, utrzymanej na pasku z tworzywa nienaturalnego. Parametry ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy - zasilany baterią; -PASEK: Tworzywo nienaturalne koloru zielonego; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 23cm; -KOPERTA: Stal szlachetna, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m (pozwala na wejście w zegarku do wody, pływanie oraz nurkowanie w nim - NIE WOLNO w zegarku wchodzić do sauny!); -PODŚWIETLENIE: Illuminator równomiernie podświetla tarczę zegarka na odcień zielony; -DISPLAY FLASHER: podświetlenie zegarka miga podczas włączenia się alarmu; -SYSTEM ANTYWSTRZĄSOWY: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom; -STOPER: odmierza czas do 24 godzin z precyzyjnością do 1/100 sekundy; -TIMER: odliczanie czasu wstecz do 24 godzin z starannością 1/1 sekundy, z autopowtarzaniem z możliwością zaprogramowania kilku czasów odliczania następujących kolejno po sobie; -ALARM: 4 alarmy (1 alarm dzienny dzwoni o tej samej porze każdego dnia, drugi alarm ustawiamy na konkretną datę aby przypomnieć np.: o urodzinach, trzeci alarm miesięczny dzwoni co miesiąc tego samego dnia oraz czwarty ustawiany na każdy dzień danego miesiąca) -KALENDARZ automatycznY: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych albo dłuższych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII; 2 LATA -rodzaj BATERII: CR2016 -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -OPAKOWANIE: Oryginalne opakowanie CASIO G-SHOCK.


☆ Casio GW-7900B-1ER ☆

Casio GW-7900B-1ER Najniższa Cena Online

☆ Casio GW-7900B-1ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GW-7900B-1ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Wstrząsoodporny zegarek zbudowany poprzez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. G-Styler to połączenie stylu i wytrzymałości w elegancko-sportowym stalowym opakowaniu. Analogowo-cyfrowy zegarek łączy w harmonijny sposób dwie z pozoru przeciwstawne wartości. Zegarki objęte są 3 letnią gwarancją.
  cechy ZEGARKA: -MECHANIZM: Solar - akumulator zasilany światłem dziennym; -KOPERTA: Tworzywo nienaturalne koloru czarnego; -PASEK; Tworzywo sztuczne koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 25,5cm; -SZKIEŁKO: Mineralne; -TARCZA: Czarna; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m (pozwala na pływanie oraz nurkowanie w zegarku - NIE WOLNO w zegarku wchodzić do sauny!); -PODŚWIETLENIE; AUTO ILLUMINATOR równomierne podświetlenie tarczy zegarka w odcieniu zielonym, automatyczne włączające się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy; -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom; -SOLAR POWER: automatyczne doładowywanie baterii za pomocą energii słonecznej, w związku czym model ten nie wymaga zamian baterii; -WAVECEPTOR: synchronizacja zegarka falami radiowymi ze wzorcem z zegara atomowego. Dzięki temu zegarek jest precyzyjny co do sekundy; -FAZY KSIĘŻYCA: Wskaźnik faz księżyca; -PŁYWY I ODPŁYWY MORSKIE: ukazuje przypływy i odpływy na podstawie aktualnej pozycji geograficznej; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie; -STOPER: odmierza czas do 24 godzin z dokładnością do 1/100 sekundy; -TIMER: Odmierza czas wstecz do 24 godzin z dokładnością do 1/1 minuty; -ALARM; 5 alarmów dziennych w tym jeden z funkcją drzemki; -MUTE: możliwość włączenia/wyłączenia dźwięków przycisków; -automatycznY KALENDARZ; sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24 godziny; -WSKAŹNIK BATERII; wskazuje aktualny stan naładowania akumulatora; -INSTRUKCJA OBSŁUGI OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE; Oryginalne pudełko CASIO G-SHOCK; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie przez zamieszczenie takiej danych w uwagach do zamówienia albo do 30 dni od dnia otrzymania towaru przez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe;

☆ Casio DW-5600HR-1ER ☆

Casio DW-5600HR-1ER Najniższa Cena Online

☆ Casio DW-5600HR-1ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio DW-5600HR-1ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek Casio G-shock G-SHOCK DW-5600HR-1ER to wstrząsoodporny zegarek zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom.

  Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym przede wszystkim w USA, G-shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami a choćby grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki! G-SHOCK DW-5600HR-1ER to prawdziwy twardziel dla aktywnych mężczyzn.

  parametry MĘSKIEGO ZEGARKA CASIO DW-5600HR-1ER: - -MECHANIZM: kwarcowy - -PASEK: Tworzywo nienaturalne - -KOPERTA: Tworzywo sztuczne - -SZKIEŁKO: Mineralne - -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m - -KALENDARZ samoczynnY: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy.

  - -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w zróżnicowanych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - -ALARM: 5 alarmów dziennych w tym jeden z funkcją drzemki, 1 Multialarm - -PODŚWIETLENIE: Pełne podświetlenie tarczy zegarka; - -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h - -TIMER: odliczanie czasu wstecz, z autopowtarzaniem z możliwością zaprogramowania kilku czasów odliczania następujących kolejno po sobie - -STOPER: 1/ 100 - 1h: pomiar czasu z starannością do 1/100 sekundy mogący mierzyć czas do 1 godziny.

  - -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków - -SYSTEM ANTYWSTRZĄSOWY: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom dane uzupełniające: -artykuł FABRYCZNIE NOWY -INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM; -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK;


☆ Casio DW-291H-9AVEF ☆

Casio DW-291H-9AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio DW-291H-9AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio DW-291H-9AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek męski Casio DW-291H-9A

  informacje o produkcie: Zegarek męski Casio DW-291H-9A

  wariant - Zegarek męski

  Pochodzenie - Japońskie

  wskazanie czasu - Cyfrowe

  Pasek/Bransoleta - Pasek kauczukowy

  fason - Sportowy

  Materiał koperty - Tworzywo sztuczne

  kształt koperty - Prostokątna

  Kolor koperty - Szary

  Mechanizm - Kwarcowy

  Kolor tarczy - Szary

  Kolor paska - Czarny

  Szkiełko - Hesalitowe

  Gwarancja - 3+3 lata

  Szerokość koperty - 50mm

  Grubość koperty - 14mm

  Wodoszczelność - Wodoszczelność 200m

  Kategoria: Zegarki męskie

  dopełniające parametry:

  Potrójny czas T1/T2/T3 - funkcja pozwalająca na kontrolowanie czasu w trzech strefach czasowych, co często {pomocn|przydatn)e jest podczas podróżowania

  Stoper - funkcja pozwalająca na odmierzenie czasu podczas wykonywania aktywności fizycznych oraz wielu codziennych czynności.

  Timer - funkcja, z pomocą której istnieje możliwość odmierzania czasu wstecz. Zegarki z timerem używane są najczęściej na siłowni oraz podczas biegania.

  Datownik - Dodatkowy element tarczy, wskazujący aktualny dzień miesiąca

  Czas światowy - World time, to funkcja odczytywania czasu, ze wszystkich stref czasowych świata

  Alarm - funkcja umieszczana najczęściej w sportowych zegarkach, której zadaniem jest przypomnienie sygnałem dźwiękowym lub wibracyjnym o wybiciu wcześniej ustawionej godziny. Często w zegarkach na rękę możemy ustawić zarówno jeden, jak i kilka alarmów

  Podświetlenie - jedna z najbardziej pożądanych funkcji zegarka na rękę, pozwalająca na odczytanie danych z tarczy nawet w najciemniejszych miejscach. Podświetlenie w zegarku na rękę uruchamiane jest najczęściej poprzez przyciśnięcie dedykowanego przycisku na kopercie.


☆ Casio GA-100B-4AER ☆

Casio GA-100B-4AER Najniższa Cena Online

☆ Casio GA-100B-4AER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GA-100B-4AER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek Męski Casio GA-100B-4AER (GA-100B-4AER) - pierwszym produktem, założonej przez Tadao Kashio w 1946 roku producenta Kashio Seisakujo nie był ani kalkulator ani zegarek. Swoje pierwsze kroki na rynku firma rozpoczęła od produkcji Fajki Yubiwa, czyli urządzenia, które pozwalało dopalić papieros do samego końcu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a przedsiębiorstwo zarobiło na swój dalszy rozwój. Choć pomysł produkcji kalkulatorów zrodził się w głowie Tadao w 1949 roku to na pierwszy kalkulator Kashio Seisakujo musieliśmy poczekać aż do 1954 roku. W 1957 roku podjęto decyzję o zmianie nazwy firmy na Casio Computer Co., Ltd. - dziś nie trzeba już jej nikomu demonstrujeć. Firma poprzez lata prężnię się rozwijała, a swój pierwszy zegarek - Casiotron – wprowadziła na rynek w 1974 roku. Na swój najważniejszy artykuł w ofercie zegarków Casio kazało nam czekać aż do 1983 roku kiedy to na rynek został wprowadzony pierwszy model legendarnego dzisiaj G-Shocka – niesamowicie wytrzymałego czasomierza, potrafiącego bez najmniejszych problemów przetrwać upadek z minimum 10 metrów.

  Pomysłodawcą wstrząsoodpornego zegarka był inżynier Kikuo Ibe, który wraz z zespołem Team Tough odpowiadał także za jego stworzenie. Pierwszy model nosił nazwę DW-5000C i okazał się niesamowitym hitem na rynku amerykańskim. Pojawił się w reklamie telewizyjne, w której hokeiści używali go do gry zamiast krążka i w filmie Speed: Niebezpieczna prędkość, gdzie można go było zobaczyć na nadgarstku Keanu Reevsa. Pomimo ogromnej popularności w USA, w swym ojczystym kraju G-Shock nie został prawidłowo przyjęty. Na całe szczęście kilka lat później sytuacja ta uległa zmianie.

  GA-100B-4AER to czasomierz wyróżniający się sportowym charakterem i ponadczasowym designem. Produkowany z wysokiej jakości tworzywa czerwony pasek, czarną tarczę i stworzoną z tworzywa kopertę w kolorze czerwonym. Rewelacyjnie demonstruje się na nadgarstku, a dzięki wodoszczelności 20ATM pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem. Tarcza jest połączeniem tradycyjnego analogowego wyświetlacza (indeksy oznaczające pełne godziny) z wyświetlaczem lcd, a zegarek jest napędzany poprzez niezwykle skrupulatny i bezusterkowy japoński mechanizm kwarcowy. Do dyspozycji użytkownika przystępny jest szereg najróżniejszych funkcji, takich jak: alarm, czas światowy, datownik, podświetlenie, stoper, timer czy wieczny kalendarz.

  Zegarki G-Shock to legenda wśród wytrzymałych czasomierzy. Służą nam od prawie 40 lat i cały czas są uznane przez sympatyków zegarków. nieśmiertelny wygląd, niesamowita solidność i komfort to słowa, które najlepiej je opisują. Absolutny klasyk.

  Najważniejsze cechy:
  • Pasek produkowany z wysokiej jakości tworzywa
  • Koperta produkowana z wysokiej jakości tworzywa
  • dedykowany dla panów
  Pozostałe dane technologiczne:
  • fason: Sportowy
  • Kraj Producenta: Japonia
  • Grubość koperty: 16.90 mm
  • Oznakowanie tarczy: Indeksy + lcd
  Gwarancja: 3 lata (za dopłatą możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata co łącznie daje 6 lat gwarancji)

☆ Casio GW-M5610-1ER ☆

Casio GW-M5610-1ER Najniższa Cena Online

☆ Casio GW-M5610-1ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GW-M5610-1ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek CASIO G-SHOCK GW-M5610-1ER to wstrząsoodporny zegarek zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom.

  Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym zwykle w USA, G-Shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami a choćby grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki! Męski model GW-M5610-1ER w konwencjonalnej prostokątnej kopercie to nawiązanie producenta do pierwszych modeli G-shocka.

  Charakterystyką tego czasomierza jest zasilanie solarne które doładowuje akumulator dzięki temu nie jest wymagana podmiana baterii co jakiś czas. Zegarek G-SHOCK GW-M5610-1ER zaopatrzono w dodatku w waveceptor czyli funkcje odbioru sygnału radiowego z nadajników zegara atomowego dzięki temu zegarek wskazuje staranną godzinę co do sekundy.

  Japoński producent nie zapomniał jeszcze o wszelkich podstawowych funkcjach które zegarek sportowy powinien posiadać tj. Alarm, stoper, timer czy czas światowy. CASIO GW-M5610-1ER jak każdy G-SHOCK jest modelem wstrząsoodpornym którego mechanizm umieszczono w specjalnej kopercie absorbującej wstrząsy i uderzenia a w dodatku model jest w pełni wodoszczelnym produktem opornym na wodę o ciśnieniu aż 20bar (200m) dzięki czemu możemy nie tylko pływać z zegarkiem na ręceteż nurkować z akwalungiem.

  Zegarek męski G-SHOCK to model asygnowany dla aktywnych panów którzy nie chcą za każdym razem ściągać zegarka z ręki przy każdej okazji związanej ze swoją aktywnością. Atrybuty ZEGARKA G-SHOCK GW-M5610-1ER: -MECHANIZM: bateria słoneczna - zegarek jest zasilany światłem dziennym; -PASEK: Tworzywo sztuczne koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: pełna długość paska mierzona wraz z kopertą: 24cm; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -SHOCK RESISTANT: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m (pozwala na wejście w zegarku do wody, pływanie w nim jak ponadto na nurkowanie - nie wolno wchodzić do sauny!); -PODŚWIETLENIE: Auto ILLUMINATOR, Pełne podświetlenie tarczy zegarka 2 diodami elektroluminescencyjnymi, które włączają się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy; -WAVECEPTOR: synchronizacja zegarka falami radiowymi ze wzorcem z zegara atomowego (Maiflingen – Niemcy, Anthorn – Anglia, Fukushima – Japonia, Fort Colins – USA), funkcja działa ponadto na terenie Polski; -TOUGH SOLAR POWER: zegarek zasilany baterią słoneczną; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie informacji największych miast na świecie; -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z dokładnością do 1/100 sekundy; -TIMER: odliczanie czasu wstecz, z autopowtarzaniem z możliwością zaprogramowania kilku czasów odliczania następujących kolejno po sobie(odliczanie do 24h z skrupulatnością do 1/1 minuty); -ALARM: 5 alarmów dziennych w tym jeden z funkcją drzemki; -KALENDARZ samoczynnY: zegarek sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24 godzina może być wyświetlana jednocześnie w trybie 12 jak i 24 godzinnym; -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków; -WSKAŹNIK BATERII: wskazuje poziom naładowania akumulatora; -INSTRUKCJA OBSŁUGI: w języku polskim; -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK;


☆ Casio DW-5600SB-2ER ☆

Casio DW-5600SB-2ER Najniższa Cena Online

☆ Casio DW-5600SB-2ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio DW-5600SB-2ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  CASIO to bezspornie najpopularniejsza firma zajmująca się produkcją zegarków. Japońska precyzja, znajomość najnowszych technologii, wysokiej jakości materiały – wszystko to sprawia, iż zegarki firmy CASIO uznane są na całym świecie.

  Od 1946 roku producent Casio specjalizuje się w branży elektronicznej, co pomogło im w rozpoczęciu w latach 70 produkcji zegarków. Dzięki sporemu doświadczeniu, zegarki proponowane przez markę są produkowane w oparciu o najnowsze technologie.

  Czasomierze wyekwipowane są w niemało funkcji – modele z wyświetlaczem LCD, kwarcowym mechanizmem, czy kalkulatorem powodują,producent nie ma sobie równych. W ofercie znaleźć można eleganckie, konwencjonalne i konwencjonalne modele, zegarki w stylu retro, jak ponadto modele sportowe dopasowane do każdego rodzaju treningu.


☆ Casio GLX-5600VH-4ER ☆

Casio GLX-5600VH-4ER Najniższa Cena Online

☆ Casio GLX-5600VH-4ER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GLX-5600VH-4ER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek męski Casio G-Shock GLX-5600VH-4

  informacje o produkcie: Zegarek męski Casio G-Shock GLX-5600VH-4

  typ - Zegarek męski

  Pochodzenie - Japońskie

  wyznaczonie czasu - Cyfrowe

  Pasek/Bransoleta - Pasek kauczukowy

  styl - Sportowy

  Materiał koperty - Tworzywo sztuczne

  kształt koperty - Prostokątna

  Kolor koperty - Różowy

  Mechanizm - Kwarcowy

  Kolor tarczy - Szary

  Kolor paska - Różowy

  Szkiełko - Mineralne

  Gwarancja - 3+3 lata

  Szerokość koperty - 43mm

  Grubość koperty - 12mm

  Wodoszczelność - Wodoszczelność 200m

  Kategoria: Zegarki męskie

  dopełniające właściwości:

  Czas światowy - World time, to funkcja odczytywania czasu, ze wszystkich stref czasowych świata.

  Alarm - funkcja umieszczana z reguły w sportowych zegarkach, której zadaniem jest przypomnienie sygnałem dźwiękowym lub wibracyjnym o wybiciu wcześniej ustawionej godziny. Nieraz w zegarkach na rękę możemy ustawić jednocześnie jeden, jak i kilka alarmów

  Stoper - funkcja zezwalająca na odmierzenie czasu podczas realizowania aktywności fizycznych, a także wielu codziennych czynności.

  Timer - funkcja, z pomocą której istnieje możliwość odmierzania czasu wstecz. Zegarki z timerem użytkowane są na ogół na siłowni oraz podczas biegania.

  Podświetlenie - jedna z najistotniej pożądanych funkcji zegarka na rękę, zezwalająca na odczytanie informacji z tarczy choćby w najciemniejszych miejscach. Podświetlenie w zegarku na rękę uruchamiane jest typowo przez przyciśnięcie przeznaczonego przycisku na kopercie.

  Datownik - Dodatkowy składnik tarczy, wskazujący aktualny dzień miesiąca

  System wstrząsoodporny - System zabezpieczenia zegarka przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu zegarek jest niepodatny na wszelkie uszkodzenia wywołane w skutek użytkowania.

  Funkcja MUTE - Funkcja umożliwiająca całkowite wyciszenie zegarka.


☆ Casio TRT-110H-1A2VEF ☆

Casio TRT-110H-1A2VEF Najniższa Cena Online

☆ Casio TRT-110H-1A2VEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio TRT-110H-1A2VEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek sportowy Casio TRT-110H-1A2VEF na pasku.
  Sportowy zegarek Casio TRT-110H-1A2VEF na pasku z tworzywa nienaturalnego. Wyposażony został w precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią o żywotności 10 lat. Wyświetlacz czytelny podświetlany przy pomocy ILLUMINATORA uruchamianego poprzez naciśnięcie przyciska na kopercie. Wnętrze zegarka zabezpieczone klasą wodoszczelności 100M która pozwala na pływanie i nurkowanie powierzchniowe. Zegarek wyposażony w technologię MUD RESISTANT która zezwala na zabezpieczenie zegarka przed błotem i kurzem, także korzystanie z przycisków w trakcie pływania. Zegarek nieprzeciętnie się nadaje na używanie codzienne jak również jako zegarek na urlop spędzany aktywnie nad wodą.
  detale technologicznE
  ☑ MECHANIZM - zasilany baterią (czas pracy na jednej baterii to 10 lat)
  ☑ MATERIAŁ KOPERTY - wytrzymałe tworzywo sztuczne
  ☑ MUD RESISTANT - budowa zegarka zapobiega dostawaniu się do wnętrza zegarka najróżniejszego typu skażeń takich jak pył, kurz, błoto itp.
  ☑ TIMER - możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera, maksymalny czas odliczania to 24 godziny
  ☑ STOPER - pomiar czasu z precyzyjnością do 1/100 sekundy, mogący mierzyć czas do 24 godzin, funkcja autostart. Tryby pomiaru: upływający czas, międzyczas, dwa finisze.
  ☑ ALARM - pojedynczy alarm dzienny
  ☑ ALARM WIBRACYJNY - możliwość zastąpienia alarmu dźwiękowego wibracjami
  ☑ DATA BANK - objętość 30 wpisów, możliwość zapisania imion oraz numerów telefonicznych
  ☑ ILLUMINATOR - równomiernie oświetla białym potężnym światłem całą tarczę zegarka
  ☑ PODWÓJNY CZAS - jednoczesny pomiar czasu w dwóch różnych strefach czasowych
  ☑ SZKŁO - hesalitowe, wysokiej jakości szkiełko z tworzywa sztucznego
  ☑ rodzaj PASKA - wysokiej jakości pasek z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego o obfitej wytrzymałości, koloru czarnego
  ☑ WODOSZCZELNOŚĆ - 100 M (10 bar), pozwala na pływanie i nurkowanie powierzchniowe
  rozmiary
  ☑ szerokość koperty - 48 mm
  ☑ grubość koperty - 15 mm
  ☑ waga zegarka - 52 g
  ☑ rodzaj baterii - CR2032
  W komplecie OTRZYMASZ
  ☑ podbitą kartę gwarancyjną (36 miesięcy/3 lata + dodatkowe 3 lata)
  ☑ opakowanie firmowe
  ☑ dowód zakupu (paragon lub Faktura VAT)

☆ Casio GA-140BMC-1AER ☆

Casio GA-140BMC-1AER Najniższa Cena Online

☆ Casio GA-140BMC-1AER - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio GA-140BMC-1AER
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek CASIO g-shock GA-140BMC-1AER to prawdziwy twardziel, wstrząsoodporny zegarek zbudowany poprzez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom.

  Zegarki G-Shock objęte są 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 6 lat. Właściwości ZEGARKA G-SHOCK GA-140BMC-1AER: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Tworzywo nienaturalne w odcieniu czarnym; -PASEK: Tworzywo nienaturalne w odcieniu czarnym; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 25cm; -MAGNETIC RESIST: ochrona przed wpływem pola magnetycznego na zegarek; -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom,; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m W zegarku można pływać i nurkować - nie wolno wchodzić do sauny; -KALENDARZ automatycznY: mechanizm sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -ALARM: możliwość ustawienia 5 alarmów (ustawiane na konkretny dzień i godzinę),a także godzinowego sygnału; -PODŚWIETLENIE: AUTO LED równomierne podświetlenie tarczy zegarka diodą elektrolimenscencyjną koloru pomarańczowego z funkcją samoczynnego podświetlenia po skierowaniu zegarka w kierunku wzroku.; -TIMER: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera, z funkcją autopowtarzania; -STOPER: 1/1000 – 100h pomiar czasu z precyzyjnością do 1/1000 sekundy mogący mierzyć czas do 100 godzin; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świeci; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia, a także nazwę miesiąca; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -typ BATERII: CR1220; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK;Inne zestawienia zegarków dla mężczyzn:


Najtańsze zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego – Ranking kwiecień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego, gdzie każdy produkt posiada opis. Ranking bardzo tanich zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego to pozycje aktualne na kwiecień 2022.

☆ Casio W-800H-1AVEF ☆

Casio W-800H-1AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio W-800H-1AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio W-800H-1AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Casio W-800H-1AVEF to męski zegarek z linii standard Digital, zaopatrzony w mechanizm kwarcowy zasilany baterią. W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Koperta i bransoleta stworzone są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zegarek wyekwipowany jest w system podświetlania tarczy zegarka LED Light. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Dzięki wbudowanemu cyfrowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Ponadto datownik ma funkcję wiecznego kalendarza, dzięki któremu twoja data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - twój zegarek zrobi to za ciebie uwzględniając długość miesięcy oraz lata przestępne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego na solidny dzień i godzinę. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie. Funkcje zegarka na pewno zwiększa cyfrowy stoper odmierzający czas, od zera wzwyż, maksymalnie do 24 godzin. Klasa wodoszczelności WR 100 zagwarantuje odporność w trakcie kąpieli np. Na basenie. Zegarek objęty jest gwarancją poprzez 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 uzupełniające lata.

☆ Casio AE-1200WH-1AVEF ☆

Casio AE-1200WH-1AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio AE-1200WH-1AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio AE-1200WH-1AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek męski AE-1200WH-1AVEF producenta Casio to stylowe połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego wzornictwa. Model ten w gamie innych zegarków tego producenta występuje w linii Casio Collection. Koperta obfita jest na 42 mm oraz ma grubość 13 mm.

  producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem oferującym różne produkty elektroniczne na wszelkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia, a także użycie najnowszych technologii zauważalne są niemal w każdej linii.

  Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek AE-1200WH-1AVEF zasilany jest za pomocą baterii kwarcowej. Pasek tworzony jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego.

  wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. Wysokiej jakości szkiełko hesalitowe, przeciętnie oporne na stłuczenia, niezwykle odporne na zbicia. Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym.

  Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). WR 100 oznacza, że zegarek umożliwia luźne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Ma funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w różnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie.

  Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Nabywając ten zegarek otrzymasz unikalne pudełko pasujące na podarunek.

  producent na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją przedłużenia o trzy dopełniające lata za osobną opłatą.


☆ Casio AE-1000W-3AVEF ☆

Casio AE-1000W-3AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio AE-1000W-3AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio AE-1000W-3AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek CASIO AE-1000W-3AVEF z sportowej kolekcji charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wodoszczelnością do 100m. Połączenie sportowego charakteru z niebanalnym wyglądem i prostotą. Bezusterkowość i oryginalny i nowoczesny design iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio a to wszystko za naprawdę niską cenę. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany baterią; -PASEK: Tworzywo nienaturalne koloru ciemno zielonego; -DŁUGOŚĆ PASKA: maksymalna mierzona wraz z kopertą od sprzączki do końca paska: 25cm; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne koloru ciemno zielonego; -SZKIEŁKO: Żywiczne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m(zezwala na wejście w zegarku do wody jak też na pływanie w nim); -PODŚWIETLENIE: Dioda elektroluminescencyjna LED koloru pomarańczowego; -automatycznY KALENDARZ: uwzględnia lata przestępne, sam dostosowuje datę w sytuacji krótszych lub dłuższych miesięcy; -ALARM: 5 alarmów dziennych; -SYGNAŁ PEŁNEJ GODZINY; -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków; -TIMER: Odliczanie czasu wstecz do 24h; -STOPER: z dokładnością do 1/100 sekundy, zakres pomiaru do 24 godzin; -CZAS ŚWIATOWY: Wyświetlanie czasu w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 10 lat; -wariant BATERII: CR2025 -INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalny kartonik z napisem CASIO; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat za dopłatą 20zł przy zakupie albo do 30 dni od dnia zakupu towaru;

☆ Casio AE-1300WH-2AVEF ☆

Casio AE-1300WH-2AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio AE-1300WH-2AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio AE-1300WH-2AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek męski AE-1300WH-2AVEF marki Casio to rewelacyjne połączenie funkcjonalności a także modnego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w serii standard Digital. Koperta duża jest na 42 mm, a także ma grubość 12 mm.

  marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym przeróżne produkty elektroniczne na wszelkich kontynentach. Japońska precyzja wykonania a także wykorzystanie pionierskich technice zauważalne są niemal w każdej kolekcji.

  Casio wytwarza innowacyjne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Zegarek AE-1300WH-2AVEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

  Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza gwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne.

  Utwardzane szkiełko mineralne daje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możliwość ustawienia alarmu o wyodrębnionej porze. Podświetlanie tarczy zagwarantuje dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach.

  WR 100 oznacza, że zegarek wytrzymały jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie i nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Wyświetla czas w przeróżnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

  Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący progresywny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Model ten sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta.

  firma na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z możliwością przedłużenia o trzy kolejne lata za osobną opłatą.


☆ Casio AE-1000W-1AVEF ☆

Casio AE-1000W-1AVEF Najniższa Cena Online

☆ Casio AE-1000W-1AVEF - opis i dane techniczne ☆

Cechy zegarka [rozwiń / zwiń]
 • Producent zegarka: Casio
 • Pełna nazwa produktu: Casio AE-1000W-1AVEF
 • Dział produktowy: Zegarki męskie klasyczne, fashion, sportowe, eleganckie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Model męski AE-1000W-1AVEF producenta Casio z rodziny kanon Digital. Koperta duża jest na 43 mm oraz ma grubość 13 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

  Jest ona globalnym koncernem oferującym progresywne produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i użycie prekursorskich technologii zauważalne są niemal we wszelkich kolekcjach.

  Casio produkuje progresywne zegarki, które zaskakują ilością opcji czy zastosowań. Zasilanie zegarka AE-1000W-1AVEF to standardowa bateria kwarcowa. Pasek tworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

  Cyfrowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zagwarantuje, że data będzie zawsze aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne.

  użycie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka bez rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED).

  Pływanie na basenie zagwarantuje klasa wodoszczelności WR 100. Wyświetla czas w przeróżnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie. Zegarek znamionuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

  W zestawie z zegarkiem otrzymasz oryginalne opakowanie producenta, które nadzwyczajnie sprawdzi się na prezent. Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia gratisowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych w całej Polsce.

  w dodatku istnieje możliwość przedłużenia o trzy uzupełniające lata.Podsumowanie, czyli jaki zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego najlepszy?


[TOP3] Najlepszy zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego w Rankingu Najchętniej Kupowanych


[TOP3] Najtańszy zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego w Rankingu


Inne zestawienia zegarków dla mężczyzn:


Najlepsze zegarki męskie – Ranking kwiecień 2022

Jeżeli żaden z powyższych zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych męskich zegarków.


Wyszukiwane przez użytkowników:

 • jaki zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego opinie,
 • dobre zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego cena,
 • ranking zegarków męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego,
 • zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego jaki najlepszy.

Inne zestawienia zegarków dla mężczyzn:


Nasze FAQ o zegarkach męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego?

Opis i opinie o zegarkach męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego odświeżamy na bieżąco. Obecnie każdy zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego posiada informacje o jego cechach charakterystycznych.

#2 Jaki zegarek męski Casio z paskiem z tworzywa sztucznego najlepszy i który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach męskich Casio z paskiem z tworzywa sztucznego polecamy nasz ranking. Opracowane przez nas TOP10 z męskimi zegarkami Casio z paskiem z tworzywa sztucznego powstało na podstawie danych ze sklepów online.

#3 Jakie zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego są najchętniej polecane?

Rankingi z męskimi zegarkami Casio z paskiem z tworzywa sztucznego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, uwzględniając zainteresowania Kupujących. Czołowe w zestawieniach zegarki męskie Casio z paskiem z tworzywa sztucznego są najczęściej produktami polecanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.